Çocuk Oyun Parkı Satış

Hakkımızda

"FABRİKADAN HALKA" sloganıyla yola çıkan firmamız kendi imal ettiği çocuk oyun parklarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Çocukların ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirdiği, fiziksel yeteneklerini kuvvetlendirdiği, yaşıtları ile paylaşım yapma fırsatı bulabildiği ve açık alanda zaman geçirebildiği çocuk oyun parklarının satış ve montaj hizmetlerini vermektedir. Talep edilen alanlarda tüm montaj ve kurulum hizmetlerini gerçekleştirerek çocuk oyun parklarını hazır halde teslim etmektedir.

Çocuk oyun parkları; belediyeler tarafından oluşturulan parklar, oteller, tesisler, ticari işletmeler, alışveriş merkezleri, piknik alanları, restoranlar gibi pek çok alanda uygulanabilmektedir. Satışını ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm çocuk parkları, çocukların sağlığına hiç bir zararı dokunmayan alçak yoğunluklu lineer polietilen malzeme olup, üretimleri tüm standartlara ve teknik şartnamelere uygundur. İçiniz rahat bir şekilde çocuklarınızın zaman geçirmesine izin verebileceğiniz bu parklar, pek çok çeşit, renk ve konseptte satışa sunulmaktadır. Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çocuk oyun parklarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Çocuk oyun parkı satın almak istiyorsanız ve kararsız iseniz, çocuk oyun parkı yapılması planlanan alan ve çevre bilgisini bizimle paylaşmanız durumunda, firmamız sizler için en uygun çocuk parkı ürünlerini sizlere önerecektir. İnşaat deneyimi olan firmamız, çocuk oyun parkı montajı esnasında her türlü gerekli güvenliiği alarak, çocuk oyun parklarını güvenli kullanıma hazır hale getirmektedir.

Çocuk oyun parkı fiyatları ve çocuk oyun parkı montajı fiyatları konsunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.