Çocuk Oyun Parkları

İzmir Çocuk Oyun Parkı Satışı ve Montajı


İzmir Çocuk Oyun Parkı Satışı ve Montajı

İzmir ve çevre iller başta olmak üzere tüm Ege bölgesinde Çocuk Oyun Parkları satışı ve montajı hizmeti veren firmamız "Çocuk Oyun Parkları", çocukların gelişiminde çok önemli bir faktör olan çocuk oyun parklarının öneminin bilincinde olarak bu hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

İzmir, gelişen yapısı ve artan nüfusu ile birlikte inşaat sektörünün de geliştiği, site hayatına geçilmeye başlanan bir şehirdir. Belediyecilik hizmetleri her ne kadar iyi verilemeye çalışılsa da, yer sıkıntıları ve yeşil alanların hızla azalması ise sosyal alanların etkinliği azalmıştır. Coğrafik yapısı gereği dağlarla sınırlanan İzmir ile inşaat sektöründe yatay gelişime izin vermemektedir. Küçük alanlarda yapılmaya çalışan parklar, sosyal tesisler çoğu zaman yeterli gelmemekte ve nüfusun ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır.

Çocuk oyun parkları yapıları gereği çok geniş alanlara ihtiyaç duymazlar ve çocukların gelişimi üzerine faydaları düşünüldüğünde, çocuklar için en faydalı araçları barındırırlar. Profesyonel şekilde ve belirli standartlar ile planlaması ve üretimi yapılmış çocuk oyun parkları, çocuklarımızın fizyolojik ve sosyolojik ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Özellikle İzmir'de belediyeler tarafından oluşturulan çocuk oyun parkları başta olmak üzere, oteller, sosyal alanlar, alışveriş merkezleri, toplu konutlar, siteler, bakım merkezleri, ana okulları, kreşler gibi yeterli alana sahip tüm kurum ve kuruluşlara firmamız tarafından sağlanabilir ve gerekli tüm montajları yapılabilmektedir.

İzmir ilçelerine de hizmet veren firmamız, tüzel veya özel tüm kurum ve kuruluşlar ile çalışabilmektedir. İzmir ve çevresinde tüm çocuk oyun parkı talepleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 26125

Bu sayfayı paylaş